Gürsu Vidanjör

Kanalizasyon sistemlerinin tıkanmasını önlemek, kanalizasyon hatlarının uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için yağ tutucu kullanımı ve yağ tutucu temizliği deneyimli ve profesyonel ekibimizle, yağ tutucu çekme işini  Gürsu Vidanjör olarak yapıyoruz.

Bursa Kardeşler Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Bursa’da birçok semtte  Vidanjör işlemleriniz, kanalizasyon bakım işleriniz, kanal açma gibi beklenmedik anlarda meydana gelen her türlü tesisat sorunlarınıza kısa sürede çözüm sunmaktayız.

Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız uzman kadrosuyla 7/24 her tür sıkıntınızda acil hizmet anlayışı ile bir telefonunuzla hizmetinizdedir.

VİDANJÖR HİZMETLERİMİZ

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

One thought on “Gürsu Vidanjör

Comments are closed.

× Destek Hattı