Vidanjörle Atık Yağ Çekimi

Otel ve Restoranların içerisinde bulunan ana terfi ve yağ kuyularını ve yağ tutucuları ızgaralar ve kombi ile temizlenmesi hakkında yılların verdiği tecrübeli personelimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Hayvansal ve bitkisel yağların kullanıldığı ticari işletmeler ve endüstriyel tesislerde atık yağların kanalizasyon sistemine geçişini önleyen tanklara yağ tutucu adı verilir. Bu tanklar, atık yağları sudan ayırarak, belirli bir bölmede tutarlar. Böylece kanalizasyonda atık yağların birikerek tıkanmasını önlerler. Kanalizasyon sistemlerinin tıkanmasını önlemek, kanalizasyon hatlarının uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için yağ tutucu kullanımı ve yağ tutucu temizliği çok önemlidir.

Yağ tutucu haznede biriken atık yağlar çevre ve insan sağlığı için temizlenmesi gerekir. Periyodik olarak yapılması gereken bu yağ tutucu temizliğinde, biriken atık yağlar, itinayla temizlenmektedir. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle, yağ tutucu çekme işini firmamız Bursa Kardeşler Vidanjör olarak yapıyoruz.

Temizlik yapılırken, kullandığımız özel maddelerle %100 hijyen sağlıyor ve yağ tutucuyu tekrar kullanıma uygun hale getiriyoruz. İşlem sırasında insan sağlığına zararlı hiçbir temizlik maddesi kullanmıyoruz. Haftalık, aylık, yıllık periyodik yağ tutucu temizliği ve bakımlarını yapıyoruz. Firmamız yağ tutucu temizliğini garantili bir şekilde yapmaktadır. Zaten müşteri memnuniyeti Başkent Vidanjörün en önemli prensibidir. Hızlı, kaliteli ve ekonomik bir üstün hizmet anlayışı için bize ulaşın.

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

VİDANJÖR HİZMET BÖLGELERİMİZ

× Destek Hattı