Logar Tıkanıklığı Açma & Temizleme

Şehrin ana kanalizasyon borularına tüm pis suyu taşıyan logarlar zaman zaman yanlış bireysel kullanımlar ve çevresel faktörler yüzünden tıkanabilir. Zamanla etrafta oluşan kötü lağım kokusu logarlarda bir sorun oluştuğunun belirtisidir. Logarlar tıkandıkça evlere ve iş yerlerinize de kötü koku gelir.

Bazen sadece tuvaletinizde bir tıkanıklık olduğunu düşünürsünüz ve hatta kendi giderlerinizde tıkanıklık açma işlemi yaptırıp, bir sürü tadilat, onarım masrafına girersiniz. Boşu boşuna yapılan onca zahmet, rahatsız edici kötü kokuya çare olmaz.

İçine kum, çakıl, yağ biriken atık su gider borularınızı her 5 yılda bir temizletmeniz gerekir. Kanalizasyon borusu bütün atık suyu üzerinde taşıdığı için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Ana borularda genelde bu tür tıkanma problemleri yaşandığı için rogara kadar makinenin hortumu uzanmaktadır. Suyun basıncını artırarak boru içini temizleyen makinelerimiz atık su gider borularınızın çevresini tertemiz yapar. Suyun gücünden yararlanarak bu temizlik işini yapıyoruz.

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

VİDANJÖR HİZMET BÖLGELERİMİZ

× Destek Hattı