Vidanjörle Foseptik Çekme

Foseptik ya da lağım çukuru,  pis suların kanalizasyon sistemlerine akması için gerekli altyapının olmadığı yerlerde sağlık koşullarına uygun olarak yer altında inşa edilmiş ve atıkların burada toplandığı bir çukurdur. Burada biriken atıklar foseptik kuyu çekme işlemi dediğimiz ve vidanjörler yardımıyla vakumlanarak yapılan çok zahmetli ve zorlayıcı bir iştir. Ortamdaki pisliklerin çekilmesi işleminin ardından tabii ki foseptik yıkama işlemleri de yapılmaktadır.

Foseptik kuyularının açılması, kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma , konusunda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulur. Vidanjör araçlarımızla tüm fabrikaların, foseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

Bursa foseptik temizleme firması Kardeşler Vidanjör evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant, kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliğini son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman, tecrübeli personeliyle  en hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Yollarda biriken su birikintileri, altgeçitler, foseptik ve su çekimi, Atık su çekimi, Alt Yapı temizliği, Kot Çamuru, Asit çekimi, Mermer, Petrol çamuru çekimi, Ev ve kanal tıkanıklığı açma, Katı atık çekimi, Sondaj çamuru, Fuel Oil, Atık su, Temiz su, Temel yağmur suları, Bakteri çekimi, Yemekhanelerde yağlı kuyu çekimi işlerinizde bizi arayın.

VİDANJÖR HİZMET BÖLGELERİMİZ

× Destek Hattı