Kestel Vidanjör

Banyo, tuvalet, klozet, mutfak lavabolarında yabancı cisim atılması, kanal tıkanıklıkları, bozulan musluklardaki gibi fazla kireç miktarı gibi nedenlerden dolayı tıkanıklıklar oluşur.

Uzman ekibimiz sorunu robotlar ile tespit ederek kırmadan tıkanlığı hızlı ve daha az maliyetli şekilde çözüme kavuşturur. Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşır ve tıkanık tuvaletinizi kırıp dökmeden, pimaş borusuna zarar vermeden tuvaletinizi açar.

Bursa Kardeşler Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VİDANJÖR HİZMETLERİMİZ

Bursa Kestel Vidanjör hizmetleri, tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi, kanalizasyon bakım işleri, kanal açma gibi beklenmedik anlarda meydana gelen her türlü tesisat sorunlarınıza uzman kadrosuyla 7/24 acil hizmet anlayışı çözüm sunmaktadır.

× Destek Hattı