VİDANJÖRLE TIKANIKLIK AÇMA

Banyo, tuvalet, klozet, mutfak lavaboları, bizim gün içerisinde en çok kullandığımız alanlardır. Herhangi bir tıkanıklık durumunda etrafa yayılan pis koku ve görüntüyle beraber bu yaşam alanlarımızı kullanamamamız büyük sıkıntı yaratır.

Tıkanıklıklar, yabancı cisim atılması, kanal tıkanıklıkları, bozulan musluklardaki gibi fazla kireç miktarı gibi nedenlerden oluşur. Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip ustalar sayesinde aynı gün içerisinde sorununuza çözüm bulabiliyorsunuz.

Uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşır ve tıkanık tuvaletinizi kırıp dökmeden, pimaş borusuna zarar vermeden tuvaletinizi açar. Özel görüntüleme robotunun aparatı önce tuvaletinizden girerek, bir endoskopi cihazı gibi içeriyi görüntüler, tuvalet tıkanıklığı sorununa sebep olan yabancı cismi ve boyutunu size söyler. Uzman personelimiz, robotun aparatını değiştirerek yerini bulduğu tıkanıklığı pimaşı kırmadan açar. Sonrasında tazyikli su basarak, ufak tefek yabancı cisimleri de temizler. Bu büyük sorunu en düşük maliyetle çözüme kavuşturur.

Uzman ekibimiz sorunu robotlar ile tesipit ederek kırmadan tıkanlığı hızlı ve daha az maliyetli şekilde çözüme kavuşturur.

KARDEŞLER VİDANJÖR

BURSA HİZMET BÖLGELERİMİZ

× Destek Hattı