Mudanya Vidanjör

Şehrin ana kanalizasyon borularına tüm pis suyu taşıyan logarlar zaman zaman yanlış bireysel kullanımlar ve çevresel faktörler yüzünden tıkanabilir. Zamanla etrafta oluşan kötü lağım kokusu logarlarda bir sorun oluştuğunun belirtisidir. Logarlar tıkandıkça evlere ve iş yerlerinize de kötü koku gelir.

Ana borularda genelde bu tür tıkanma problemleri yaşandığı için rogara kadar makinenin hortumu uzanmaktadır. Suyun basıncını artırarak boru içini temizleyen makinelerimiz atık su gider borularınızın çevresini tertemiz yapar. Suyun gücünden yararlanarak bu temizlik işini yapıyoruz.

Bursa Kardeşler Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır. Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VİDANJÖR HİZMETLERİMİZ

Mudanya Vidanjör Firmamız, tüm fabrikaların fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi, kanalizasyon bakım işleri, kanal açma gibi beklenmedik anlarda meydana gelen her türlü tesisat sorunlarınıza uzman kadrosuyla 7/24 acil hizmet anlayışı ile çözüm sunmaktadır..

× Destek Hattı