Vidanjörle Kanalizasyon Temizleme

Şehirlerin kanalizasyon altyapıları gün geçtikçe dolmakta, tıkanmakta veya kimyasal atıklar nedeniyle deforme olmaktadır. Kombine Kanalizasyon Temizleme araçlarımız ile kanalizasyon tıkanıklığını açıyor ve kanalizasyon temizliğini yapıyoruz.

Özellikle şiddetli yağmurlar sonrasında etrafa atılmış olan çer çöpün su birikintisiyle birlikte sürüklenerek kanal borularının içerisinde sıkışıklığa sebep olması durumu yaygın bir şekilde karşılaşılan bir sorundur. Ayrıca yağmurun sebep olduğu bir diğer tıkanıklık çeşidi de çatılarda biriken kuş tüyü, toz vb. birikintilerin kanal giderleri çerisine dolarak kanalizasyon borularının tıkanması durumudur.

Kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma , foseptik kuyularının açılması, konusunda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulur. Bursa foseptik temizleme firması Kardeşler Vidanjör evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant, kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliğini son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman, tecrübeli personeliyle  en hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

VİDANJÖR HİZMET BÖLGELERİMİZ

× Destek Hattı