Kanal temizleme vidanjör ekipmanları ile gerçekleştirilebilen hizmettir.. Tıkalı olan kanallara verilen yüksek basınçlı su yardımı ile özel tasarlanmış, özel donatılmış araç üstü ekipmanlardan oluşmaktadır ve istenilen uzunluktaki hortumu sarmak için uygun olup her alt yapıyı temizleyecek düzeydedir.

Kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma , foseptik kuyularının açılması, konusunda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulur.Bursa foseptik temizleme firması Kardeşler Vidanjör evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant, kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliğini son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman, tecrübeli personeliyle en hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Vidanjör hizmetlerimizle Yollarda ve altgeçitlerde biriken su birikintileri, Temel yağmur suları, foseptik ve su çekimi, Atık su, Temiz su, Bakteri çekimi, Asit çekimi, tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları,kot çamuru, mermer çamuru, Sondaj çamuru, Fuel Oil, Petrol çamuru çekimi, Katı atık çekimi, Yemekhanelerde yağlı kuyu çekimi, yağ çekimi, Ev ve kanal tıkanıklığı açma, Alt Yapı temizliği, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekim yapmaktayız.

× Destek Hattı